+31 (0)229 213540   retseemnevah.[antispam].@wsvhoorn.nl

 

AGENDA

 
2022 Activiteit
   Categorie├źn
  
  
  
  

  
 
1 juli
vrijdag (deel 1 / 3)
09:00 tot
17:00
Marieholm zomerevenement optie
Wedstrijd op het Hop, zaterdag hospitality in de Loods (80 man) 2 RIBS
1 juli
vrijdag (deel 8 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
1 juli
vrijdag (deel 8 / 13)
18:00 tot
20:00
CWO1-2-3 Eenmans 13+
WSV Hoorn - 2 RIBS
2 juli
zaterdag (deel 2 / 3)
09:00 tot
17:00
Marieholm zomerevenement optie
Wedstrijd op het Hop, zaterdag hospitality in de Loods (80 man) 2 RIBS
3 juli
zondag (deel 3 / 3)
09:00 tot
17:00
Marieholm zomerevenement optie
Wedstrijd op het Hop, zaterdag hospitality in de Loods (80 man) 2 RIBS
5 juli
dinsdag (deel 9 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO2 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
6 juli
woensdag (deel 9 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
7 juli
donderdag (deel 9 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
7 juli
donderdag (deel 14 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
8 juli
vrijdag (deel 9 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
8 juli
vrijdag (deel 9 / 13)
18:00 tot
20:00
CWO1-2-3 Eenmans 13+
WSV Hoorn - 2 RIBS
9 juli
zaterdag
09:00 tot
17:00
Aangepast zeilen
WSV Hoorn - 2 RIBS
9 juli
zaterdag
09:00 tot
17:00
CombiNW
Enkhuizen - 2 RIBS
10 juli
zondag
09:00 tot
17:00
Combi NoordWest Enkhuizen WV Almere jeugdwedstrijd
Enkhuizer Watersport Vereniging Almere - 2 RIBS
10 juli
zondag (deel 3 / 3)
09:00 tot
17:00
Serie Combi NoordWest jeugdwedstrijden
Hoorn-Amstelmeer-Enkhuizen
12 juli
dinsdag (deel 10 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO2 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
13 juli
woensdag (deel 10 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
14 juli
donderdag (deel 10 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
14 juli
donderdag (deel 15 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
15 juli
vrijdag (deel 10 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
15 juli
vrijdag (deel 10 / 13)
18:00 tot
20:00
CWO1-2-3 Eenmans 13+
WSV Hoorn - 2 RIBS
16 juli
zaterdag (deel 1 / 2)
10:00 tot
18:00
Optimist on Tour
WSV Hoorn - Trailerhelling - A-steiger - 2 RIBS
17 juli
zondag (deel 2 / 2)
10:00 tot
18:00
Optimist on Tour
WSV Hoorn - Trailerhelling - A-steiger - 2 RIBS
23 juli
zaterdag
09:00 tot
17:00
Aangepast zeilen
WSV Hoorn - 2 RIBS
23 juli
zaterdag
09:00 tot
18:00
Zeilwedstrijden Kring van Vega
WSV Hoorn - 2 RIBS -VZB - 3 korte wedstrijden
6 augustus
zaterdag
09:00 tot
17:00
Aangepast zeilen
WSV Hoorn - 2 RIBS
20 augustus
zaterdag
09:00 tot
17:00
Aangepast zeilen
WSV Hoorn - 2 RIBS
22 - 25 augustus
ma - do (4 dagen)
09:00 tot
17:00
Zeilkamp overdag - vakantieweek 6
WSV Hoorn - Walplaats/steiger - Instructieruimte - De Loods - 3 RIBS
28 augustus
zondag (deel 16 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
30 augustus
dinsdag (deel 11 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO2 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
31 augustus
woensdag (deel 11 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
1 september
donderdag (deel 11 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
1 september
donderdag (deel 17 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
2 september
vrijdag (deel 1 / 3)
17:00 tot
23:00
Frieslandkamp
Allemansend - Elahuizen
2 september
vrijdag (deel 11 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
2 september
vrijdag (deel 11 / 13)
18:00 tot
20:00
CWO1-2-3 Eenmans 13+
WSV Hoorn - 2 RIBS
3 september
zaterdag
09:00 tot
17:00
Aangepast zeilen
WSV Hoorn - 2 RIBS
3 september
zaterdag (deel 2 / 3)
17:00 tot
23:00
Frieslandkamp
Allemansend - Elahuizen
4 september
zondag
Etchells Zuiderzee Races
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods
4 september
zondag (deel 3 / 3)
17:00 tot
23:00
Frieslandkamp
Allemansend - Elahuizen
6 september
dinsdag (deel 12 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO2 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
7 september
woensdag (deel 12 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
8 september
donderdag (deel 12 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
8 september
donderdag (deel 18 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
9 september
vrijdag (deel 12 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
10 september
zaterdag (deel 1 / 2)
Cap cup
wsv hoorn haven circa 17 schepen, contact persoon Adriaan ter velde
11 september
zondag (deel 2 / 2)
Cap cup
wsv hoorn haven circa 17 schepen, contact persoon Adriaan ter velde
13 september
dinsdag (deel 13 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO2 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
14 september
woensdag (deel 13 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
15 september
donderdag (deel 13 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
15 september
donderdag (deel 19 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
16 september
vrijdag (deel 13 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
16 september
vrijdag (deel 12 / 13)
18:00 tot
20:00
CWO1-2-3 Eenmans 13+
WSV Hoorn - 2 RIBS
17 september
zaterdag (deel 1 / 2)
09:00 tot
17:00
CombiNL weekend
WSV Hoorn - Hele terrein + De Loods + 4 RIBS
18 september
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
17:00
CombiNL weekend
WSV Hoorn - Hele terrein + De Loods + 4 RIBS
20 september
dinsdag (deel 14 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO2 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
21 september
woensdag (deel 14 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
22 september
donderdag (deel 14 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
22 september
donderdag (deel 20 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
23 september
vrijdag (deel 14 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
23 september
vrijdag (deel 13 / 13)
18:00 tot
20:00
CWO1-2-3 Eenmans 13+
WSV Hoorn - 2 RIBS
24 september
zaterdag
09:00 tot
17:00
Aangepast zeilen
WSV Hoorn - 2 RIBS
29 september
donderdag (deel 21 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
30 september
vrijdag (deel 1 / 3)
09:00 tot
17:00
Kielboot evenement
Wedstrijd op het Hop, Hospitality in de Loods, 4 RIBS
1 oktober
zaterdag (deel 2 / 3)
09:00 tot
17:00
Kielboot evenement
Wedstrijd op het Hop, Hospitality in de Loods, 4 RIBS
2 oktober
zondag
09:00 tot
17:00
Afsluitdag jeugdzeilen
WSV Hoorn - Walplaatsen + De Loods + Instructieruimte + 4 RIBS + 2xJ22
2 oktober
zondag (deel 3 / 3)
09:00 tot
17:00
Kielboot evenement
Wedstrijd op het Hop, Hospitality in de Loods, 4 RIBS
9 oktober
zondag (deel 22 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
9 oktober
zondag
13:00 tot
20:30
Opruimdag jeugdboten
WSV Hoorn - Walplaats/steiger - Instructieruimte+De Loods

Aanvraag winterligplaats
WSV Hoorn, Julianapark 1
16 oktober
zondag (deel 23 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
23 oktober
zondag (deel 1 / 5)
Winterwedstrijden Etchells
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB
23 oktober
zondag (deel 24 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
29 oktober
zaterdag
09:00 tot
18:00
Bontekoe race
Wedstrijd op het Hop, Hospitality in de Loods
30 oktober
zondag (deel 25 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
6 november
zondag (deel 1 / 7)
Winterwedstrijd
Wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods
6 november
zondag (deel 2 / 5)
Winterwedstrijden Etchells
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB
6 november
zondag (deel 26 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
13 november
zondag (deel 27 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
20 november
zondag (deel 3 / 5)
Winterwedstrijden Etchells
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB
27 november
zondag (deel 2 / 7)
Winterwedstrijd
Wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods
4 december
zondag (deel 4 / 5)
Winterwedstrijden Etchells
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB
18 december
zondag (deel 3 / 7)
Winterwedstrijd
Wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods
18 december
zondag (deel 5 / 5)
Winterwedstrijden Etchells
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB