+31 (0)229 213540   retseemnevah.[antispam].@wsvhoorn.nl

 

AGENDA

 
2022 Activiteit
   Categorie├źn
  
  
  
  
  
  
  

  
 
18 mei
woensdag
18:00 tot
21:00
Avondwedstrijd
Wedstrijd op het Hop, aansluitend aftersail in de loods.
18 mei
woensdag (deel 2 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
19 mei
donderdag (deel 2 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
19 mei
donderdag (deel 7 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
19 mei
donderdag (deel 4 / 5)
19:30 tot
22:00
Cursus Vaarbewijs 1
WSV Hoorn - De Loods (boven)
20 mei
vrijdag
17:00 tot
19:00
Nieuwe ledenborrel
WSV Hoorn De Loods
20 mei
vrijdag (deel 2 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
20 mei
vrijdag (deel 2 / 13)
18:00 tot
20:00
CWO1-2-3 Eenmans 13+
WSV Hoorn - 2 RIBS
21 mei
zaterdag
Training CWO2+3 (Reservering)
WSV Hoorn - Instructieruimte - 2 RIBS
21 mei
zaterdag
16:00 15-20 schepen Monnikendam marina 21-22 mei
Passantensteiger
22 mei
zondag
09:00 tot
17:00
Combi Noordwest WSV Hoorn jeugdwedstrijd
WSV Hoorn, VZ-B, Boeienkoning, 4 RIBS
22 mei
zondag (deel 1 / 3)
09:00 tot
17:00
Serie Combi NoordWest jeugdwedstrijden
Hoorn-Amstelmeer-Enkhuizen
24 mei
dinsdag
14:00 tot
12:00
Tabor Schoolzeilen
WSV Hoorn - 2 RIBS
24 mei
dinsdag (deel 3 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO2 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
25 mei
woensdag
18:00 tot
21:00
Avondwedstrijd
Wedstrijd op het Hop, aansluitend aftersail in de loods.
25 mei
woensdag (deel 3 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
26 mei
donderdag
Club Bruynzeel 4 a 5 boten
26 mei
donderdag (deel 3 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
26 mei
donderdag (deel 8 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
26 mei
donderdag (deel 5 / 5)
19:30 tot
22:00
Cursus Vaarbewijs 1
WSV Hoorn - De Loods (boven)
27 mei
vrijdag
17:00 Leisure Club a/d Passanten steiger
Passanten steiger, mogelijk activiteiten in de loods
27 mei
vrijdag (deel 3 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
27 mei
vrijdag (deel 3 / 13)
18:00 tot
20:00
CWO1-2-3 Eenmans 13+
WSV Hoorn - 2 RIBS
28 mei
zaterdag
09:00 tot
17:00
Aangepast zeilen
WSV Hoorn - 2 RIBS
31 mei
dinsdag (deel 4 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO2 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
1 juni
woensdag
18:00 tot
21:00
Avondwedstrijd
Wedstrijd op het Hop, aansluitend aftersail in de loods.
1 juni
woensdag (deel 4 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
2 juni
donderdag (deel 4 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
2 juni
donderdag (deel 9 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
3 juni
vrijdag (deel 4 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
3 juni
vrijdag (deel 4 / 13)
18:00 tot
20:00
CWO1-2-3 Eenmans 13+
WSV Hoorn - 2 RIBS
4 juni
zaterdag
Reservering Dutch Waterweek - jeugd
WSV Hoorn - Walplaats/Steiger/4 RIBS
4 juni
zaterdag
16:00 Haarlemse Zeilver. 30 a 40 schepen 4-5 juni
Passantensteiger, mogelijk activeiten in de loods
5 juni
zondag
etap club
Passanten steiger, 20 schepen mogelijk activiteiten in de loods
7 juni
dinsdag (deel 5 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO2 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
8 juni
woensdag
18:00 tot
21:00
Avondwedstrijd
Wedstrijd op het Hop, aansluitend aftersail in de loods.
8 juni
woensdag (deel 5 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
8 juni
woensdag
19:30 tot
21:30
Instructeursvergadering/Opleiding instructeurs
WSV Hoorn - De Loods (boven!)
9 juni
donderdag (deel 5 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
9 juni
donderdag (deel 10 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
10 juni
vrijdag
Hanse Club 10 schepen
Passantensteiger, mogelijk wedstrijd
10 juni
vrijdag
16:00 WSV Volendam 15-20 schepen 10-11 juni
Passantensteiger
10 juni
vrijdag (deel 5 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
10 juni
vrijdag (deel 5 / 13)
18:00 tot
20:00
CWO1-2-3 Eenmans 13+
WSV Hoorn - 2 RIBS
11 juni
zaterdag
09:00 tot
17:00
Aangepast zeilen
WSV Hoorn - 2 RIBS
14 juni
dinsdag (deel 6 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO2 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
15 juni
woensdag
18:00 tot
21:00
Avondwedstrijd (reserve)
Wedstrijd op het Hop, aansluitend aftersail in de loods.
15 juni
woensdag (deel 6 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
16 juni
donderdag (deel 6 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
16 juni
donderdag (deel 11 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
17 juni
vrijdag (deel 6 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
17 juni
vrijdag (deel 6 / 13)
18:00 tot
20:00
CWO1-2-3 Eenmans 13+
WSV Hoorn - 2 RIBS
18 juni
zaterdag
12:00 tot
23:59
90 jarig jubileum WSV Hoorn
De Loods WSV Hoorn 4 RIBS, hele terrein, alle verengingsboten
19 juni
zondag
09:00 tot
17:00
Combi NoordWest WV Amstelmeer jeugdwedstrijd
Watersportvereniging Amstelmeer - 2 RIBS
19 juni
zondag
09:00 tot
17:00
Etchells H&M
Hoornse hop
19 juni
zondag (deel 2 / 3)
09:00 tot
17:00
Serie Combi NoordWest jeugdwedstrijden
Hoorn-Amstelmeer-Enkhuizen
21 juni
dinsdag (deel 7 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO2 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
22 juni
woensdag (deel 7 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
23 juni
donderdag (deel 7 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
23 juni
donderdag (deel 12 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
24 - 26 juni
vr - zo (3 dagen)
09:00 tot
18:00
Ironman
Haven blokkade op gezette tijden
24 juni
vrijdag (deel 7 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
24 juni
vrijdag (deel 7 / 13)
18:00 tot
20:00
CWO1-2-3 Eenmans 13+
WSV Hoorn - 2 RIBS
28 juni
dinsdag (deel 8 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO2 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
29 juni
woensdag (deel 8 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
30 juni
donderdag (deel 8 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
30 juni
donderdag (deel 13 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
1 juli
vrijdag (deel 1 / 3)
09:00 tot
17:00
Marieholm zomerevenement optie
Wedstrijd op het Hop, zaterdag hospitality in de Loods (80 man) 2 RIBS
1 juli
vrijdag (deel 8 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
1 juli
vrijdag (deel 8 / 13)
18:00 tot
20:00
CWO1-2-3 Eenmans 13+
WSV Hoorn - 2 RIBS
2 juli
zaterdag (deel 2 / 3)
09:00 tot
17:00
Marieholm zomerevenement optie
Wedstrijd op het Hop, zaterdag hospitality in de Loods (80 man) 2 RIBS
3 juli
zondag (deel 3 / 3)
09:00 tot
17:00
Marieholm zomerevenement optie
Wedstrijd op het Hop, zaterdag hospitality in de Loods (80 man) 2 RIBS
5 juli
dinsdag (deel 9 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO2 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
6 juli
woensdag (deel 9 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
7 juli
donderdag (deel 9 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
7 juli
donderdag (deel 14 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
8 juli
vrijdag (deel 9 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
8 juli
vrijdag (deel 9 / 13)
18:00 tot
20:00
CWO1-2-3 Eenmans 13+
WSV Hoorn - 2 RIBS
9 juli
zaterdag (deel 1 / 2)
Etchells Klassekampioenschap
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB
9 juli
zaterdag
09:00 tot
17:00
Aangepast zeilen
WSV Hoorn - 2 RIBS
9 juli
zaterdag
09:00 tot
17:00
CombiNW
Enkhuizen - 2 RIBS
10 juli
zondag (deel 2 / 2)
Etchells Klassekampioenschap
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB
10 juli
zondag
09:00 tot
17:00
Combi NoordWest Enkhuizen WV Almere jeugdwedstrijd
Enkhuizer Watersport Vereniging Almere - 2 RIBS
10 juli
zondag (deel 3 / 3)
09:00 tot
17:00
Serie Combi NoordWest jeugdwedstrijden
Hoorn-Amstelmeer-Enkhuizen
12 juli
dinsdag (deel 10 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO2 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
13 juli
woensdag (deel 10 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
14 juli
donderdag (deel 10 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
14 juli
donderdag (deel 15 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
15 juli
vrijdag (deel 10 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
15 juli
vrijdag (deel 10 / 13)
18:00 tot
20:00
CWO1-2-3 Eenmans 13+
WSV Hoorn - 2 RIBS
16 juli
zaterdag (deel 1 / 2)
10:00 tot
18:00
Optimist on Tour
WSV Hoorn - Trailerhelling - A-steiger - 2 RIBS
17 juli
zondag (deel 2 / 2)
10:00 tot
18:00
Optimist on Tour
WSV Hoorn - Trailerhelling - A-steiger - 2 RIBS
23 juli
zaterdag
09:00 tot
17:00
Aangepast zeilen
WSV Hoorn - 2 RIBS
23 juli
zaterdag
09:00 tot
18:00
Zeilwedstrijden Kring van Vega
WSV Hoorn - 2 RIBS -VZB - 3 korte wedstrijden
6 augustus
zaterdag
09:00 tot
17:00
Aangepast zeilen
WSV Hoorn - 2 RIBS
20 augustus
zaterdag
09:00 tot
17:00
Aangepast zeilen
WSV Hoorn - 2 RIBS
22 augustus
maandag (deel 1 / 4)
09:00 tot
17:00
Zeilkamp overdag - vakantieweek 6
WSV Hoorn - Walplaats/steiger - Instructieruimte - De Loods - 3 RIBS
24 augustus
woensdag (deel 2 / 4)
09:00 tot
17:00
Zeilkamp overdag - vakantieweek 6
WSV Hoorn - Walplaats/steiger - Instructieruimte - De Loods - 3 RIBS
25 augustus
donderdag (deel 3 / 4)
09:00 tot
17:00
Zeilkamp overdag - vakantieweek 6
WSV Hoorn - Walplaats/steiger - Instructieruimte - De Loods - 3 RIBS
26 augustus
vrijdag (deel 4 / 4)
09:00 tot
17:00
Zeilkamp overdag - vakantieweek 6
WSV Hoorn - Walplaats/steiger - Instructieruimte - De Loods - 3 RIBS
28 augustus
zondag (deel 16 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
30 augustus
dinsdag (deel 11 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO2 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
31 augustus
woensdag (deel 11 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
1 september
donderdag (deel 11 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
1 september
donderdag (deel 17 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
2 september
vrijdag (deel 1 / 3)
17:00 tot
18:00
Frieslandkamp
Elahuizen
2 september
vrijdag (deel 11 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
2 september
vrijdag (deel 11 / 13)
18:00 tot
20:00
CWO1-2-3 Eenmans 13+
WSV Hoorn - 2 RIBS
3 september
zaterdag
09:00 tot
17:00
Aangepast zeilen
WSV Hoorn - 2 RIBS
3 september
zaterdag (deel 2 / 3)
17:00 tot
18:00
Frieslandkamp
Elahuizen
4 september
zondag
Etchells Zuiderzee Races
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods
4 september
zondag (deel 3 / 3)
17:00 tot
18:00
Frieslandkamp
Elahuizen
6 september
dinsdag (deel 12 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO2 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
7 september
woensdag (deel 12 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
8 september
donderdag (deel 12 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
8 september
donderdag (deel 18 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
9 september
vrijdag (deel 12 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
10 september
zaterdag (deel 1 / 2)
Cap cup
wsv hoorn haven circa 17 schepen, contact persoon Adriaan ter velde
11 september
zondag (deel 2 / 2)
Cap cup
wsv hoorn haven circa 17 schepen, contact persoon Adriaan ter velde
13 september
dinsdag (deel 13 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO2 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
14 september
woensdag (deel 13 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
15 september
donderdag (deel 13 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
15 september
donderdag (deel 19 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
16 september
vrijdag (deel 13 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
16 september
vrijdag (deel 12 / 13)
18:00 tot
20:00
CWO1-2-3 Eenmans 13+
WSV Hoorn - 2 RIBS
17 september
zaterdag (deel 1 / 2)
09:00 tot
17:00
CombiNL weekend
WSV Hoorn - Hele terrein + De Loods + 4 RIBS
18 september
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
17:00
CombiNL weekend
WSV Hoorn - Hele terrein + De Loods + 4 RIBS
20 september
dinsdag (deel 14 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO2 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
21 september
woensdag (deel 14 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO3 Eenmans
WSV Hoorn - 3 RIBS
22 september
donderdag (deel 14 / 14)
09:30 tot
17:00
CWO1-2-3 Tweemans
WSV Hoorn - 2 RIBS
22 september
donderdag (deel 20 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
23 september
vrijdag (deel 14 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO1 Eenmans
WSV Hoorn - 2 RIBS
23 september
vrijdag (deel 13 / 13)
18:00 tot
20:00
CWO1-2-3 Eenmans 13+
WSV Hoorn - 2 RIBS
24 september
zaterdag
09:00 tot
17:00
Aangepast zeilen
WSV Hoorn - 2 RIBS
29 september
donderdag (deel 21 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
30 september
vrijdag (deel 1 / 3)
09:00 tot
17:00
Kielboot evenement
Wedstrijd op het Hop, Hospitality in de Loods, 4 RIBS
1 oktober
zaterdag (deel 2 / 3)
09:00 tot
17:00
Kielboot evenement
Wedstrijd op het Hop, Hospitality in de Loods, 4 RIBS
2 oktober
zondag
09:00 tot
17:00
Afsluitdag jeugdzeilen
WSV Hoorn - Walplaatsen + De Loods + Instructieruimte + 4 RIBS + 2xJ22
2 oktober
zondag (deel 3 / 3)
09:00 tot
17:00
Kielboot evenement
Wedstrijd op het Hop, Hospitality in de Loods, 4 RIBS
9 oktober
zondag (deel 22 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
9 oktober
zondag
13:00 tot
20:30
Opruimdag jeugdboten
WSV Hoorn - Walplaats/steiger - Instructieruimte+De Loods
16 oktober
zondag (deel 23 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
23 oktober
zondag (deel 1 / 5)
Winterwedstrijden Etchells
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB
23 oktober
zondag (deel 24 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
29 oktober
zaterdag
09:00 tot
18:00
Bontekoe race
Wedstrijd op het Hop, Hospitality in de Loods
30 oktober
zondag (deel 25 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS

Aanvraag winterligplaats
WSV Hoorn, Julianapark 1
6 november
zondag (deel 1 / 7)
Winterwedstrijd
Wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods
6 november
zondag (deel 2 / 5)
Winterwedstrijden Etchells
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB
6 november
zondag (deel 26 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
13 november
zondag (deel 27 / 27)
09:30 tot
17:00
Wedstrijdteam
WSV Hoorn - Instructieruimte- Walsteiger - 2 RIBS
20 november
zondag (deel 3 / 5)
Winterwedstrijden Etchells
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB
27 november
zondag (deel 2 / 7)
Winterwedstrijd
Wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods
4 december
zondag (deel 4 / 5)
Winterwedstrijden Etchells
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB
18 december
zondag (deel 3 / 7)
Winterwedstrijd
Wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods
18 december
zondag (deel 5 / 5)
Winterwedstrijden Etchells
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB