+31 (0)229 213540   retseemnevah.[antispam].@wsvhoorn.nl

 

NIEUWS

 

Team Hoorn bij Slot Combi Braassem

Geplaatst op 07-10-2023  -  Categorie: Jeugd

combi-braassemHet wedstrijdteam van Hoorn is nog lang niet klaar. Inmiddels is het begin oktober, er staat pittig windje en zitten weer lekker op het water,

Bij CombiNL in Hoorn deden er maar liefst 18 jeugdzeilers mee vanuit onze vereniging. Iets waar we heel trots op zijn.

Twee weekenden geleden deden 6 zeilers van de onze vereniging mee met de United4 in Medemblik en nu varen ze alweer op de Braassemermeer met 5 jeugdleden. Succes Jan, Madelein, Sam, Florian en Maurits.

Precies 2 jaar geleden zijn we gestart met het wedstrijdteam in Hoorn, op low profile basis. Bij het jeugdzeilseizoen waren ze zo lang mogelijk door en starten ze ook vroeger in het seizoen. Vanaf nu wordt er op zondag getraind, in de zomer op de donderdagavond. We zien dat het werkt en dat er ook vraag naar is. 

Heb je ook interesse om het wedstrijdteam te versterken? Neem dan contact op met: dguej.[antispam].@wsvhoorn.nl.